Coachella 2019 Festivali’nde stiliyle öne çıkanlar…

0
339
Dilara Kırmıt

Bu hafta sizin için yılın en havalı müzik etkinliği olan Coachella Festivali’ni mercek altına alarak katılan popüler isimlerin stillerini inceledik. Tam bir hayal kırıklığı olan Coachella geçtiğimiz yıllara göre gayet güzeldi demek isterdim ama maalesef stil ikonu olarak gördüğümüz ünlü model ve isimlerin yaptığı facia kombinlerden sonra elle tutulur çok az isimlerle birlikte sizlere sunabileceğim bir tutam stil bulabildim. Dilara Kırmıt

Kendall Jenner’ın beyaz ve ötesi tarzından Leonie Hanne’nın pullar galaksisine yolculuğundan Victorica Secret meleklerinin hala tarz sahibi oluşu gözlerimi kamaştırdı. Bilindiği üzere her yıl ABD’nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenen Coachella en önemli ve modanın yarıştığı tek festival. Dünyanın ilgiyle takip ettiği bu festival her ne kadar müzik festivali olsa da adeta bir moda şovu halini alıyor genellikle. Öyle ki bu festival için en özel markalar bile koleksiyonlar hazırlayarak adından sıkça söz ettiriyor. Hafızalarımıza kazıdığımız Coachella Festivali bizim bildiğimiz abartılı kombinler, neon renkler, kovboy stiller, uçuş uçuş elbiseler bikini altları braletler, XL şapkalar bol bol aksesuarın yer aldığı güzelim festival gitmiş kendini bir sıradan bir şort/tişört görünümüne bırakmıştı.
Hadi gelin hep beraber inceleyelim.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio
Victoria Secret’ın en özel meleklerinden olan Alessandra aralarından seçtiğim en tarz ve sade güzellerdendi. Geçen sene çok konuşulan kovboy stilinden eser kalmasa da bu yıl kötülerin arasında yine en iyisi olmayı başardı.

Gigi Hadid

Gigi Hadid
Hadid kardeşlerin en gözdesi olan Gigi normal hayatında sokak stili ile çok konuşulurken bu festivalede akımı ucundan yakalamış. Sosyal medyada eşit seviyede yorum alırken diğer katılımcıları görmemişler sanırım. İç açıcı renklerdeki bolca aksesuarla görünümünü destekleyerek hoş bir hava oluşturan genç model, batik desenlerin merkezde olduğu hippi tarzını toprak tonlarındaki natürel makyajıyla desteklemiş.

Kendall Jenner
Stil konusunda her zaman oldukça iyi olan Jenner ailesinin en küçüğü Kendall su gibi olmuş. Beyazlar içinde bir kuğu gibi salınan güzel model kötü yorumu asla hak etmiyor. Yine kusursuz ve mütevazi tarzıyla en çok konuşulan isim oldu şüphesiz.

Kendall Jenner

Shanina Shaik-Sara Sampaio
Az kalsın pişti olacaklardı! Bu iki yakın arkadaşı kurtaran iki detay ise Shanina’nın ceketi Sara’nın şapkası. Sokak stilleri rüzgar gibi olan tarz sahiplerinin dibe vuruşu olsa da yakayı kurtarmışlar. Aslına bakarsanız tam benim tarzım ama böyle önemli bir festival için oldukça basit.

Shanina Shaik-Sara Sampaio

Romee Strijd Hollandalı model Romee Strijd, sizce de barbie bebek gibi değil mi? Duruşu, bakışı, gülümsemesi… Kendall’dan sonra tek favorim diyebilirim. Baştan aşağı beyaza bürünen ve denim tercih edenler arasında olan Strijd, güzelliğiyle büyülüyor.

Bella Thorne
Yaşam tarzı kişiliği ve oyunculuğu ile çok konuşulan taş bebek Bella yine gündemin ortasına oturdu. Asi rock yıldızı görünümü ile gizli seksiliğinden ödün vermiyor. Bravo Bella doğru yerde konuşuldun.

Bella Thorne