Bırakın ışıltılar sarsın evinizi!

0
140
İlkyaz Ateş

Swarovski kristalleri güzellik ve estetiğin yanı sıra evinize ışıltıyı da beraberinde getiriyor. Mükemmel tasarıma olan sevgimiz ve ilgimiz, evimize getirmek istediğimiz aydınlık ile birleşiyor ve bizi nesilden nesile aktarılabilecek değerli ve özel tasarım aksesuar ve süslerden oluşan pırıltılı bir dünyaya davet ediyor. İlkyaz Ateş 

Evlerimizi dekore ederken aksesuarları doğru seçmek önemli bir adımdır.

”Aksesuarlarımızı seçerken güzel, etkili, özel ve sofistike parçalar olmalarına dikkat ederiz bir de tabi mekânın parıltı eklemelerine”

Yaşadığımız veya çalıştığımız alanların özenle tasarlanmış olması tek başına maalesef yeterli olmaz, gözlerimiz içgüdüsel olarak mutlaka bir aydınlık, parlaklık ve ışıltıyı arar.

”Evinize ekleyebileceğiniz büyük ya da küçük bir Swarovski aksesuar-süs ile dekorasyonu ve atmosferi ne kadar aydınlık, ışıltılı ve dikkat çekici bir hale getirebileceğinizi biliyor musunuz?”

Bu yazı hem size hem de evinize neşe getirecek. The Swarovski Crystal Society , Swarovski ve Atelier Swarovski her sene olduğu gibi bu sene de sizler için mükemmel ev süslemeleri ve dekorasyon objeleri tasarlamış. Her biri ayrı ayrı bir mücevheri anımsatan bu objeler evinize aydınlık ile beraber sanatı da taşıyacak. Zaha Hadid, Martin Zendron, Studio Brynjar, Ron Arad, Daniel Libeskind, Tord Boontje, narnara Barry, Andre Kikoski ve daha birçok tasarımcının hayal dünyası swarovski parıltısı ile birleşiyor ve sizi evinizin kapılarını bu ışıltıya aralamaya davet ediyor. Swarovski aynı zamanda her yıl yaratıcı karakterleri ve koleksiyoncuların da dikkatine çeken konsept ürünleri ile sürdürülebilir bir tasarım, dekorasyon ruhunu temsil ediyor.

Her yıl var olanın yanına bir yenisini mutlaka bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesinden sizler için yaşam alanlarınıza ve iş yerlerinize uygun olabilecek parçaları derledik. Sizin için tasarım ve dekorasyon dünyasına parıltılı dolu bir adım atıyoruz. Var mısınız?