Simple markasından ”İyi Kalpli Ol” çağrısı

0
95
Aslı Bekiroğlu

İyi kalpli cilt bakım markası Simple, markanın yeni serisi Daily Skin Detox’un global reklam yüzü Aslı Bekiroğlu, influencer Cansu Dengey ve Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı ile birlikte kamuoyuna #İyiKalpliOl çağrısı yaptı. #İyiKalpliOl çağrısına, davete katılan Aslı Kızmaz, Enis Arıkan, İrem Derici ve Kalben gibi ünlü isimlerden de destek geldi. #İyiKalpliOl çağrısı, dijital ortamda da ses getirecek bir kampanya ile devam edecek.

Cilde, hayvanlara ve doğaya nazik olma felsefesine sahip cilt bakım markası Simple, nezaketini bir adım öteye taşıyarak topluma #İyiKalpliOl çağrısı yaptı. Sadece cilde değil; içinde yaşadığımız gezegene ve gezegeni paylaştığımız tüm canlılara karşı iyi kalpli bir yaklaşım benimseyen Simple, #İyiKalpliOl çağrısı ile toplumsal bir sorumluluk üstlendi.

Zeynep Sevil Çarmıklı, Aslı Bekiroğlu, Cansu Dengey, Özge Acarbay

#İyiKalpliOl çağrısı ile Simple, insanları hem birbirlerine karşı nazik olmaya hem de dünyada ve Türkiye’de gittikçe artan siber zorbalığa karşı insani bir tavır almaya davet ediyor. Simple’ın bir manifesto ile ilan ettiği #İyiKalpliOl çağrısına, markanın yeni serisi Daily Skin Detox’un global reklam yüzü Aslı Bekiroğlu, influencer Cansu Dengey, Uzman Psikolog Zeynep Selvili Çarmıklı ve davete katılan pek çok ünlü isim de ortak oldu.