Sanat Vitrinde!

0
200

Dünyaca ünlü birçok markayı Türk tüketicisinin beğenisine sunan Demsa Group, 2019 İlkbahar/Yaz sezonuna yeni bir projeyle başlıyor. Müşterilerine, sanat eserleriyle dolu vitrinlere bakmanın keyfini yaşatacağı yepyeni bir konseptle karşımızda.

Galeries Lafayette

Piece of ART News ve Vesaire Sanat Galerisi işbirliği ile hazırlanan “Sanat Vitrinde” projesi tablo, heykel ve çini gibi farklı formlardaki sanat eserlerini Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom vitrinlerinde moda ile buluşturuyor. Demsa Group, sanatı ve Türk Sanatçıları destekliyor, sanatı ulaşılabilir kılmak amacıyla bu proje için bir araya gelen sanatçılara vitrinlerini açarak onlara destek oluyor.

Harvey Nichols Kanyon

Demsa Group vitrinlere yerleştirilen sanat eserleriyle, vitrinlerini daha ayrıcalıklı hale getirerek sanatı günlük hayatın içerisinde görünür kılarak dikkat çekmeyi hedefliyor.

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar ve vitrinde sergilenen eserler hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim imkanı da tanınan projede, ürünler, sanat eserleriyle, sanatçılar da sanatseverlerle buluşturulacak. Bu projeyle bir araya gelen sanatçılar, Akın Ekici, Dilşad Atasoy, Ekin Yüksel, Emel Gemici, Funda İyce Tuncel, Günsu Saraçoğlu, Hülya Küpçüoğlu, Kadir Öztoprak, Mehmet Emin Erdoğdu, Nezihe Gökçe, Orçun İlter, Serdal Kesgin ve Seren Ceren Asyalı’nın ortak amacı ise sanatın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak.

Harvey Nichols Kanyon

Vitrin sergisi Mart-Haziran ayları arasında Harvey Nichols Kanyon, Galeries Lafayette Emaar Square Mall ve Brandroom Nişantaşı mağazalarında sizleri bekliyor!