Dior Maison

0
145

Yaşadığımız süreçte evde kalmak, vaktimizin neredeyse tamamını geçirdiğimiz evimize odaklanmak ve yaşam alanlarımıza dair fikir almak için bir fırsat olabilir. Dior sizi ev koleksiyonu Dior Maison’u incelemeye, küçücük dokunuşların büyüsüyle günlük hayattan alacağınız zevki biraz olsun artırmaya, böylelikle hem kendinizi hem de çevrenizdekileri mutlu etmeye davet ediyor.

“Sizi yansıtmayan bir evde yaşamak başkasının kıyafetlerini giymeye benzer.” Christian Dior

Dior Maison 1947 yılından beri Christian Dior’un “yaşama sanatı”na olan tutkusunu yansıtan parçaları beğeniye sunuyor. Bu sezon ise önce mercanlar, yosunlar ve balıklarla dolu hayaller kurdurup Copacabana Koleksiyonu aracılığıyla bol güneşli Brezilya’ya kaçma isteği uyandırıyor.

Sonrasında sizi Maria Grazia Chiuri’nin İlkbahar-Yaz 2020 sezonu için yarattığı rüya gibi atmosferden ilham alan, Cordelia de Castellane tarafından tasarlanan Dior Gardens kapsül koleksiyonuyla doğanın güzelliğine adanmış gizli bir bahçeye götürüyor. Sonuç olarak Dior Maison ürünleriyle tasarlanan her yaşam alanı, pastoral düşlerle gerçeğe dönüşen, mutlulukla dolu bir iyi yaşam tablosu.