Bir Kadın Girişimci Markası: Sipoché

0
37

Sizleri seçkin, cesaretli, zamansız ve şık Sipoché markasının ürünleriyle tanıştırıyoruz! Sipoché’nin kıymetli anlarınızda yanınızda olmak için özel olarak hazırlanan koleksiyonundaki oda kokuları, mumlar, oda ve çamaşır spreyleri ile evinizde geçirdiğiniz zamana değer katarken; yüz ve vücut lifleri ile cilt bakım rutininize keyif katacaksınız.

Sipoché Powder Maison Koleksiyonu
Sipoché Powder Maison Çubuklu Oda Kokusu
Sipoché Powder Maison Çubuklu Oda Kokusu, müge çiçeğinin temiz ve sakinleştirici rahatlığı ile pudra kokusunu birleştiriyor. Bahçe çiçeklerinin meyvemsi değişimi alt notalarında ki vanilya, amber, musk ile derinleşiyor. Aromatik ferahlatıcı pozitif duygular uyandıran ve ortama hızla yayılan kalıcı kokusu ile bulunduğunuz ortamda ferahlığın ihtişamını yaşayın.

Sipoché Powder Maison Oda&Çamaşır Spreyi
Sipoché Powder Maison Oda&Çamaşır Spreyi, müge çiçeğinin temiz ve sakinleştirici rahatlığı ile pudra kokusunu birleştiriyor. Bahçe çiçeklerinin meyvemsi değişimi alt notalarındaki vanilya, amber, musk ile derinleşiyor. Aromatik kokuları ile ferahlatıcı pozitif duygular uyandıran ve ortama hızla yayılan kalıcı kokusu ile bulunduğunuz ortamda ve çamaşırlarınızda ferahlığı hissedin. Odanızda, çamaşırlarınızda, havlu, kumaş ve tüm tekstil ürünlerinizde kullanabileceğiniz Sipoché Powder Maison Oda&Çamaşır Spreyi, uzun süre kalıcı bir ferahlık sunuyor.

Sipoché Powder Maison Cam Bardak Mum
Sipoché Powder Maison Cam Bardak Mum, müge çiçeğinin temiz ve sakinleştirici rahatlığı ile pudra kokusunu birleştiriyor. Bahçe çiçeklerinin meyvemsi değişimi alt notalarındaki vanilya, amber, musk ile derinleşiyor. 48 saat yanma süresi ve ortama hızla yayılan kalıcı kokusu ile bulunduğu ortamı etkisi altına alarak aromatik ferahlık hissi ile pozitif duyguları harekete geçiriyor.

Sipoché White Jasmine Koleksiyonu
Sipoché White Jasmine Çubuklu Oda Kokusu
Sipoché White Jasmine Çubuklu Oda Kokusu, taze toplanmış yeşil çiçeklerin kokusunu beyaz yasemin ile birleştiriyor. Bahçe çiçeklerinin yumuşak değişimi orta notalarındaki beyaz yasemin, leylak, bal, müge çiçeği ve alt notalarında ki musk ile derinleşiyor. Temizlik hissi ve pozitif duygular uyandıran ve ortama hızla yayılan kalıcı kokusu ile size ferahlığın ihtişamını yaşatıyor.

Sipoché White Jasmine Oda&Çamaşır Spreyi
Sipoché White Jasmine Oda&Çamaşır Spreyi, taze toplanmış yeşil çiçeklerin kokusunu beyaz yasemin ile birleştiriyor. Bahçe çiçeklerinin yumuşak değişimi orta notalarındaki beyaz yasemin, leylak, bal, müge çiçeği ve alt notalarındaki musk ile derinleşiyor. Temizlik hissi ve pozitif duygular uyandıran ve ortama hızla yayılan kalıcı kokusu ile bulunduğunuz ortamda ve çamaşırlarınızda ferahlığı hissedin. Odanızda, çamaşırlarınızda, havlu, kumaş ve tüm tekstil ürünlerinizde kullanabileceğiniz Sipoché White Jasmine Oda&Çamaşır Spreyi, uzun süre kalıcı bir ferahlık sunuyor.

Sipoché White Jasmine Cam Bardak Mum
Sipoché White Jasmine Cam Bardak Mum, taze toplanmış yeşil çiçeklerin kokusunu beyaz yasemin ile birleştiriyor. Bahçe çiçeklerinin yumuşak değişimi orta notalarındaki beyaz yasemin, leylak, bal ve müge çiçeği ile alt notalarındaki musk ile derinleşiyor. 48 saat yanma süresi ve ortama hızla yayılan kalıcı kokusu ile bulunduğu ortamı etkisi altına alarak aromatik temizlik hissi ve pozitif duygular uyandırıyor.

Sipoché Turkis Bath Oda&Çamaşır Spreyi
Sipoché Turkish Bath Oda&Çamaşır Spreyi, çamaşırlarınıza ve odanıza beyaz sabun, pudra ve beyaz çiçeklerin muhteşem buluşması ile sıra dışı bir deneyim ve ferahlık katıyor. Odanızda, çamaşırlarınızda, havlu, kumaş ve tüm tekstil ürünlerinizde kullanabileceğiniz Sipoché Turkish Bath Oda ve Çamaşır Spreyi, uzun süre kalıcı bir ferahlık sunuyor.

Sipoché Sisal Yüz ve Vücut Lifi Koleksiyonu
Sipoché Sisal Yüz ve Vücut Lifi
Brezilya, Afrika ve Endonezya’da yetiştirilen sisal bitkisinin yapraklarından elde edilen iplik ile üretilen Sipoché Sisal Yüz ve Vücut Lifi’ni sabun veya duş jeli ile köpürterek masaj yöntemi ile uygulayınız.

Sipoché Sisal Parmaklı Eldiven Lif
Brezilya, Afrika ve Endonezya’da yetiştirilen sisal bitkisinin yapraklarından elde edilen iplik ile üretilen Sipoché Sisal Parmaklı Eldiven Lifi’ni sabun veya duş jeli ile köpürterek masaj yöntemi ile uygulayınız.

Sipoché Sisal Havlulu Sırt Masaj Lifi
Brezilya, Afrika ve Endonezya’da yetiştirilen sisal bitkisinin yapraklarından elde edilen iplik ile üretilen Sipoché Sisal Parmaklı Eldiven Lifi’ni sabun veya duş jeli ile köpürterek masaj yöntemi ile uygulayınız.

Sipoché Loofah Kabak Havlulu Lif Koleksiyonu
Sipoché Loofah Kabak Havlulu Eldiven Lifi / 24.95 TL:
Mısır’da Nil kıyılarında yetişen ve dünyanın en kaliteli kabak lifi olarak bilinen liflerden üretilen Sipoché Loofah Kabak Havlulu Eldiven Lifi’ni sabun veya duş jeli ile köpürterek masaj yöntemi ile uygulayınız.

Sipoché Loofah Kabak Havlulu Sırt Masajı Lifi
Mısır’da Nil kıyılarında yetişen ve dünyanın en kaliteli kabak lifi olarak bilinen liflerden üretilen Sipoché Loofah Kabak Havlulu Sırt Masajı Lifi’ni sabun veya duş jeli ile köpürterek masaj yöntemi ile uygulayınız.

Sipoché %100 Pamuk Peştemal
Yüzyıllardır Türk hamamlarında kullanılan ‘peştemal’ dünya kültürüne bir mirastır. %100 pamuk ipliği ile el tezgâhlarında dokunan Sipoché %100 Pamuk Peştamal, ince dokusu, zarafeti ve şıklığı ile keyifli bir kullanım sunar.