Anne Çocuk Yogası Grand Hyatt İstanbul’da Başlıyor!

0
133

Grand Hyatt İstanbul, çocukları ile keyifli zaman geçirmek isteyen ebeveynleri, Ocak ayı itibari ile her cumartesi gerçekleşecek Anne Çocuk Yogası’na davet ediyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt İstanbul’un, iş hayatı ve ev hayatının yoğun temposunda çocukları ile kaliteli ve gerçek vakit geçirmek isteyen ebeveynlere “Githa Yoga” ile ortaklaşa hazırladığı Anne Çocuk Yogası Ocak’ta başlıyor.

Anne Çocuk Yogası, yoganın odaklanmayı kolaylaştırıcı etkisi, fiziksel hareketlerin beden sağlığına ve sinir sistemine katkısı ile anne ve çocuğun hem kendileri hem de birbirleriyle ilgili farkındalıklarının gelişmesine yardımcı olurken, ebeveyn ve çocukların hayal kurup, ekip olma ruhunu da yaşayarak ilişkilerinin daha farklı bir boyuta taşınmasını amaçlıyor. Ocak ayı itibari ile her cumartesi gerçekleşecek olan yoga eğitiminin açılışı Gizem Zor ile gerçekleşecek. 3 yaş ve üstü çocukların katılabileceği eğitimde, anne ve çocuk 180 TL, ikinci çocuk fiyatı ise 50 TL olarak sunuluyor.