Sağlıklı yaş almaya bütünsel bir yaklaşım

0
107

Oküloplasti odağıyla özellikle yüz ve göz çevresinde yepyeni açılımlara imza atan Revo Klinik, alanında uzman isimlere sahip on kişilik ekibi ile Levent’te hizmet vermeye başladı. Estetik yöntemlere farklı bir bakış açısı getiren Revo Klinik, cerrahi ve medikal çözümlerin ötesinde ruhunuza iyi gelecek iyi yaşam felsefesini benimsiyor. Eylem Şimşek

Yoğun iş temposu, stres ve şehir kirliliği metropollerde yaşayan herkesin ortak problemi. Yaşlanmaya karşı bakış açısını değiştirmeyi hedefleyen Revo Klinik, kendinizi iyi hissettirecek tüm uygulamaları bir araya getirdi. Cilt, göz, beden ve zihnin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan kişiye özel uygulamalar sayesinde hem cildiniz ışıldayacak, hem de ruh ve beden bütünlüğünüz adeta yeniden tasarlanacak. Op. Dr. İskender Alkın Solmaz’ın deneyimiyle hayat bulan Oküloplastik Cerrahi Operasyonlar altında; Göz çevresi ve gözaltına yönelik operasyonlar, gözkapağı estetikleri gibi uygulamalar ile Dr. Nagihan Sahillioğlu’ nun liderliğinde son teknoloji cihazların katkısıyla; leke tedavileri, kök hücre tedavisi, Somon DNA enjeksiyonu gibi sağlıklı bir cilt için gereken dermatolojik işlemler uygulanıyor.

Farklı alanlarda uzmanlaşmış üst düzey estetisyenler ise, botox, dolgu, peeling gibi uygulamalara ek olarak kişiye özel cilt bakım paketleriyle, yaş alma süreçlerinizi sağlıklı bir şekilde geçirmenize yardımcı oluyor. Ayrıca, cerrahi ve kozmetik çözümlere ilaveten, Uzm. Psk. Cansu Kamar tarafından, bu alandaki bilimsel çalışmalar baz alınarak hazırlanmış kişisel farkındalık ve meditasyon eğitimlerle, fiziksel görünümle birlikte iç huzurunuza da katkı sağlayacak yaşam reçeteleri sunuluyor.

Siz de yoğun temponun içinden sıyrılıp uluslararası başarılara imza atan mimarlar tarafından tasarlanan aydınlık ve ferah dekorasyonuyla huzur dolu dinlenme köşelerini harmanlayan Revo Klinik; cerrahi operasyonlar ve dermatolojik uygulamaların yanı sıra, günlük hayatın koşturmacası içinde kısa süreli soluklanabileceğiniz farkındalık dolu yeni deneyimlerle tanışabilirsiniz.