Güvenli Hijyen

0
144

Vücudun dış ortama göre ısı dengesini sağlayan terleme, bazı kişilerde yoğun bir şekilde ortaya çıkarak yaşam kalitesini olumsuz etkiler. Kişinin günlük aktivitelerini sınırlayan bu durumu kontrol altına alabilen GoDry mendiller konforlu ve güvenilir bir yardımcı.

Vücudun doğal terleme dengesini bozmadan, hoş olmayan vücut kokusuna karşı koruma sağlayan, cilde güvenli ve kuru bir his kazandıran Godry mendiller, alkol, parfüm, renklendirici, paraben ve koruyucu madde içermediği için tahriş edici ve allerjik reaksiyonlara neden olmaz. Alüminyum tuzları ter bezlerinden çıkan suyu bağlayarak ter azalmasını sağlar. Ortamda düşen nem oranı kötü koku oluşumuna neden olan maddelerin ve bakterilerin ortaya çıkışını ve üremesini önler. İçeriğinde yer alan bitkisel selüloz, GoDry’ın rahatça sürülmesini sağlamasının yanı sıra etkin maddenin açığa çıkmasına yardımcı olur.

GoDry Mendili üç gece ardı ardına akşamları yatmadan önce çok ince bir tabaka halinde temiz, kuru ve sağlam cilde sürülür. Sadece terleyen bölgelere ve sadece ihtiyaç halinde (ilk kullanımda veya tekrar ter oluşumunda) uygulanır. Günlerce etkili ve güvenilir şekilde ter, ter lekeleri ve dolayısıyla hoş olmayan vücut kokularının uzun süre oluşmasını önler.

Koltuk altları dışında alın ve yüz bölgesi, el ve ayaklar, eklem bölgeleri iç kısımlarına da rahatlıkla kullanılabilir.