Pandora ve Millie Bobby Brown işbirliğinden doğan yeni tasarımlar

0
209

Pandora ve Millie Bobby Brown’ın yeniden yorumladığı charm ve küpeler ile dünyanı renklendir, Millie’nin favori yaz sembollerini üzerinde taşı!

Pandora Me koleksiyonunun yüzü, oyuncu ve aktivist Millie Bobby Brown bir ilki gerçekleştirerek Pandora Me koleksiyonundan seçili küpe ve charm’ların yeniden tasarlanmasına yardımcı oldu! Tasarım aşamasında Pandora kreatif direktörleri ve tasarımcıları ile çalışan Millie, Deniz Yıldızı, Flamingo, Ananas, Okyanus Dalgası figürlü charmlar, Deniz Kaplumbağası küpe ile favori yaz sembollerini oluşturdu.
Öne çıkanlardan Ananas charm, Millie’ye yaz mevsimini çağrıştırıyor. Deniz Kaplumbağası küpelerin ilham kaynağı ise Millie’nin en sevdiği deniz kenarı aktivitesi, yani yüzen kaplumbağaları seyretmekten geliyor! Sen de tekli Deniz Kaplumbağası küpelerini birlikte kullanarak stilin hakkında ipuçları ver ve kendini özgürce ifade et.


Elde tamamlanmış, kübik zirkon ile süslü 925 ayar gümüş charmlar, Pandora Me bileklikleri ve Pandora Me kolyesiyle birlikte kullanılabiliyor. Pandora Me küpeleri ise çarpıcı bir stil yakalamak ve kendini cesurca ifade etmek isteyenler için tekli olarak satılıyor.