Zamansız Stil

0
45

Tasarım markası Due2’nun yeni koleksiyonu, sade ve şık tasarımları ile göz dolduruyor. Yaklaşan baharın enerjisini, canlılığını yansıtan Due2 koleksiyonu bu sezon da gündüzden geceye taşınabilecek modeller ile her daim stil sahibi olan kadınlara hitap ediyor.

Kadınların dolaplarında tek giyimlik değil, zamansız olarak giyebilecekleri sade ve şık modellere duyulan ihtiyaçtan yola çıkan Due2, iş hayatında ve sosyal hayatta aktif olan kadınların sadelik içinde zerafetini hedefliyor.

Kaliteli al uzun giy mottosuyla hareket eden Due2’nun yeni koleksiyonunda, krem, lila, çağla yeşili, bronz rengi derilerin yanı sıra fındık kahve ve nar kırmızısı süet etekler, pantolon ve ceketlerle koleksiyon zenginleştirilmiş.

Koleksiyonun imza ürünü streç şort ve pantolonlar.

Zamansız modellerden oluşan koleksiyonda, süetlerde fındık kahvesi ve nar kırmızısı deri parçalarda ise, tene çok yakışan lila, çağla yeşili, bronz ve krem rengi tonları ağır basıyor. Duruşu ve kalitesiyle fark yaratan hakiki deri pantolon ve şortlar, elegan ve stil sahibi kadınların gardırobunun hit parçalarından olmayı hedefliyor. Eteklerdeki yırtmaç detayları, volan ve fırfırlar koleksiyona hareket katarken; birbirini tamamlayan aynı renk ceket, etek ve pantolon takımlar fonksiyonel kullanımı hedefliyor.