Ultra şıklık Nişantaşı’ındaki yeni showroom’unda.

0
232

İğne İplik Moda şirketinin baş tasarımcısı Hasan Altın, Hurricanes (Kasırgalar) adlı yeni koleksiyonunu kendi adına açılan showroom’unda düzenlediği özel bir davetle iş, sanat ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri eşliğinde tanıtıldı.

Ayşe Azizoğlu, Hasan Altın

Organizasyonunu Azizoğlu Halkla İlişkiler’in yaptığı davette konuklar moda dünyasının yetenekli ismi Hasan Altın’ın yeni showroom’unda görücüye çıkan tasarım parçaları yakından inceleme fırsatı buldular. Davetlilerle tek tek ilgilenen genç tasarımcı Hasan Altın, moda dünyasına yön veren ve bugüne kadar hazırladığı en ışıltılı koleksiyon olan Hurricanes’in oluşum süreci ve en gözde parçaları hakkında detaylı bilgi verdi.

Sofistike tasarımların kusursuz işçilikle birleşiminden doğan ve toplamda 100 parçadan oluşan Hurricanes’in İlkbahar/Yaz 2019 Koleksiyonu siyah ve ışıltılı metalik renklerle karşımıza çıkıyor. Haute Couture etkiyi sezonun en dikkat çekici kreasyonu ile bizlere sunan tasarımcı, zamansız bir etki altına alıyor herkesi.

Keyifli bir ortamda leziz ikramların tadını çıkaran konuklar, yeni sezona ait beğendikleri şık parçaları satın almayı da ihmal etmediler. Ayrıca davete katılan Gizem Özdilli de Hasan Altın ‘ın enson koleksiyonundan siyah bir tuvalet ile gelinlik giyerek denediği bu tasarımlarla dikkat çekti.