Reebok, Sole Fury ile alışılmışın dışına çık!

0
233

Gelenekselliğe meydan okuyan Reebok, Sole Fury ile sokak giyiminin rahat ruhunu modaya uygun bir estetikle birleştirdi. Rahat tasarımıyla öne çıkan Sole Fury, yeni ve performansa dayalı silueti ile karşınızda!

Global fitness ve yaşam tarzı markası Reebok, modaya uygun estetiğin sokak giyiminin rahat tarzıyla kusursuz bir şekilde birleştiği Sole Fury’yi moda severler ile buluşturuyor. Reebok’un 90’lı yıllarda geliştirdiği, ön ve arka tabanın ayrıldığı yenilikçi Parçalı Yastıklama özelliği ile hafif ve rahat bir kullanım sağlayan Sole Fury, gün boyu size eşlik edecek. Üstün performans özelliklerle donatılan Reebok Sole Fury, 360 ° nefes alabilirlik özelliğine sahip.

Aerodinamik havalandırma delikleri, delikli çorap astarı ve örgüden oluşan özel üst kısmı ile Reebok Sole Fury, gelişmiş nefes alabilirlik sağlıyor. Kadın ve erkek kategorisinde siyah ve beyaz olmak üzere iki rengi bulunan Sole Fury, ağırlığı ortadan kaldıran ve esneklik kazandıran hafif yastıklama özelliği ile kompresyonu en aza indirerek stabiliteyi ve ilerlemeyi sağlıyor. Cesur renkleri, değişik ayakkabı bağcıkları ve kalın tabanı ile gelenekselin dışına çıkan Sole Fury ile Reebok “Alışılmışın Dışına Çık” mottosuyla Nathalie Emmanuel gibi isimlerle iş birliği yapıyor.