Pierre Cardin’in ilk kez tasarladığı kadın koleksiyonu sadece Boyner’de

0
280

Türkiye’nin lider perakende markası Boyner ile dünyanın en sevilen moda markalarından Pierre Cardin’in iş birliği, özel bir koleksiyonla daha da güçleniyor.  Pierre Cardin’in ilk kez tasarladığı kadın koleksiyonu, sadece Boyner mağazalarında moda severlerin beğenisine sunuluyor.  

Birçok ünlü markanın ürünlerini müşterilerle buluşturan Boyner, Pierre Cardin’in sonbahar-kış kadın koleksiyonunun da ilk kez görücüye çıktığı alışveriş destinasyonu oldu.

Boyner’de çantaları, eşarpları ve sunduğu birçok eşsiz parçayla yer alan Pierre Cardin, şimdi de sadece Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de boy gösteren geniş koleksiyonuyla kadınların hayallerini süslüyor.

Koleksiyon zıtlığın uyumundan ilham alıyor

Pierre Cardin, 2018 sonbahar-kış sezonunda en güçlü yeniliğini kadın koleksiyonuyla yaşıyor. Soft ve baskın renklerin bir arada kullanıldığı, kadınların stilini yeniden yazacak iddialı tasarımlara ev sahipliği yapan koleksiyonun ilhamı “zıtlığın uyumu”ndan geliyor. Aksesuardan dış giyime uzanan zengin alternatiflerde kadın ruhunu yansıtan detaylar ön plana çıkıyor. Sade, yalın ve naif bir kadın koleksiyonuna imza atan Pierre Cardin, maskülen kalıpların hakim olduğu feminen tasarım anlayışı ile detaylarda farklılığını ortaya koyuyor. Bordo, hardal ve  antrasit renklerin hakimiyetindeki koleksiyonda uçuşan şifonlardan tüvit kumaşlara kadar geniş bir kumaş yelpazesi kullanılırken özellikle  bluzlardaki ölçülü sırt dekolteleri, volanlı kol kullanımları ve şal deseninin farklı yorumlamaları dikkat çekiyor. Boyner, tüm moda severleri Pierre Cardin’in, farklılıkların uyumundan ilham alan eşsiz  kadın koleksiyonunu keşfetmeye davet ediyor.