Michael Kors Collection Sonbahar/Kış 2019 reklam kampanyası ile lükse yeni bir anlam katıyor.

0
110

Michael Kors, fotoğrafçılığını ünlü Hollandalı ikili Inez van Lamsweerde ve Vinoodh Matadin ‘ın yaptığı yeni Sonbahar/Kış 2019 Michael Kors Collection reklam kampanyası ile lükse yeni bir anlam katıyor.

Klasik bir New York apartmanı içinde çekilmiş, model Rianne Van Rompaey’in yer aldığı reklam kampanyası, lüks yaşama sahip, zahmetsiz ve çekici bir kadının hikayesini anlatıyor. Michael Kors, “Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunda, defile koleksiyonunun eklektik cazibesini yakalamak istedik” diyor. Michael Kors Collection kampanyası, bugünün lüks jet set, sosyetik yaşamlarından ilham alıyor.

Parçalarda bulunan özel yaşamın ve romantizmin zengin katmanları, koleksiyonumuzun ruh halini, şıklığını ve dramasını tamamlıyor. Yeni MKC monogramı lüks seyahat çantalarını süslerken, çarpıcı tüy işlemeler, keskin balıksırtı terziliği, payetler ve danstan ilham alan baskılar koleksiyonun merkezinde yer alıyor. Reklam kampanyasında, Michael Kors Collection çekiciliğinin Rianne’in çabasız cazibesiyle bir araya gelmesi rahat, modern bir lüks anlayışının mümkün olduğunu gösteriyor.