‘’LV Crafty’’ Koleksiyonu

0
94

Louis Vuitton’un LV Monogram Giant motifiyle bir araya gelmiş, canlı tonlara ve büyütülmüş grafik baskılara sahip LV Crafty koleksiyonu, ince işçilikle pop stilini ustaca harmanlıyor. Kreasyonlar, 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren önem kazanmış iki sanatsal oluşumdan ilham alıyor: grafiti sanatı ve neo-ekspresyonizm. Yeraltı kültüründen doğan bu kentsel trendler, 1980’lerden itibaren New York müzeleri ve galerileri de dahil olmak üzere yepyeni ve yerleşik yaratıcı alanlarda yayılmıştı.


Bugünse, LV Crafty koleksiyonu Monogram kanvası süsleyen grafik doygunlukla oluşmuş cesur bir tavırla karşımıza çıkıyor. Koleksiyon, Maison arşivlerinden seçilen ve siyah renkli Monogram Giant motifi ile eşleştirilen bir baskıyı yeniden ortaya çıkartıyor. Krem ve kırmızı veya sonbahar renklerinden ilhamla krem ve karamel olmak üzere iki renk şemasında sunulan LV Crafty, Maison’un en ikonik parçalarından Onthego, NéoNoé ve Boite Chapeau Souple’da kendisine yer buluyor.

Monogram Empreinte’in kusursuz derisi, gösterişli siyah ya da beyaz deriyi aydınlatan ve enerji veren aksesuarlarla LV Crafty desenine ince ve zarif dokunuşlar ekliyor. Koleksiyon, Temmuz ayının sonunda tüm Louis Vuitton mağazalarında, sonbahara şık bir başlangıç yapmak için ihtiyacımız olan tenis ayakkabıları, aksesuarlar, hazır giyim, seyahat ürünleri ve daha fazlasını içeren geniş bir seçkiyle görücüye çıkıyor.