Lacoste, yenilenen mağaza konsepti ve eğlenceli LacosteXDisney işbirliğiyle karşımızda!

0
247
Lens Position: 400

Lacoste markası çok özel bir kapsül koleksiyonla ölümsüzleşen eşi benzeri olmayan spor, LacosteXDisney işbirliğiyle yetişkinler ve istekli gençlere ilham veriyor. 

Koleksiyonda erkekler için tasarlanan parçalar arasında sempatik karakterini ve yaramaz bakışlarını maç devam edermişçesine sergilediği Disney’in ‘’Gerçek Orijinali’’ elinde raketiyle işlenmiş düz ya da çizgili polo tişörtler yer alıyor.

Kadınlar için ise zarif ve pileli eteğiyle resmedilen Minnie, elindeki raketini servis atarcasına havaya kaldırmış siluetiyle polo tişörtlerde ve fleece elbiselerde kadınların ilgisini çekiyor. Minikler de bu koleksiyondan geri kalmıyor, koleksiyondaki yetişkin tişört ve sweatshirtler, çocuklar için de mevcut.

Koleksiyonda ayrıca deri aksesuarlar da yer alıyor. Pratik ve eğlenceli sırt çantası siyah Mickey Mouse siluetiyle dolup taşarken L. 12. 12 model deri çantayla mavi ya da kırmızı petit piqué’ PVC iki taraflı kullanılabilen tote çantalar Mickey ve Minnie Mouse’un suratlarıyla dekore ediliyor.

Görünümünüzü tamamlamak için koleksiyon hem kadın hem erkek hem de çocuklar için kanvas sneaker seçenekleri de sunuyor. Topuk kısmında siyah Mickey Mouse silüeti olan beyaz sneaker’lar çocuklar için her yeri Mickey ile kaplı tasarımlara dönüşüyor.

Moda ve duyguları birlikte harmanlayan koleksiyon rahat ve stil sahibi bir görünüm için sizi zamanda yolculuğa çıkarıyor.

LACOSTE, YEPYENİ MAĞAZA KONSEPTİNİ SUNUYOR
Timsah logosu, ikonik polo tişörtleri ve spordan ilham alan premium tasarımlarıyla tanınan yaşam stili haline gelen Fransız marka Lacoste yepyeni bir mağaza konseptiyle karşınızda!
Bulunduğu alanlarda marka kimliğini yükselterek daha güçlü kılmak aynı zamanda global pazarda itibar kazandırmaya devam etmek Lacoste marka stratejisinin bir parçası.

Bu yeni mağaza konsepti son beş yılda devamlı büyüme sergileyen bir pazar olan İngiltere’de ilk kez hayat geçirildi. İçeri girer girmez, ilk olarak göze çarpan yer, ikonik ürün Polo tişörte adanmış alan. Devasa duvarda etkileyici bir seçkiye sahip Polo tişörtler (renk, beden, kalıp ve en yeni ürünler) sergileniyor.

“Yeni Lacoste mağazası, eşsiz insan ve müşteri deneyimi yaratmak için tasarlandı.

Yaratıcısı, René Lacoste, ve marka arasındaki sentezi tek bir lokasyonda the Club’da buluşturuyor.” diye açıklıyor Lacoste Ceo’su Thierry Guibert. “The Club’ın atmosferi daha içeri girmeden kendini belli ediyor. Işığın içeri girebilmesi için oldukça ferah bir girişe, tenis kortunu andıran, bir mimariye ve René Lacoste’un tenis idmanı yaptığı duvara selam duran yeşil beton panele sahip.”

Koleksiyon tüm mağaza içerisinde yer alan spor salonu dolaplarını andıran özel köşelerde de sergileniyor. René Lacoste’un Chantaco’daki dolaplarının estetik koduna saygı duruşu niteliğindeki mağaza konseptinde ziyaretçiler oturabilecekleri bir bençe rastlayabilirler. Beyazla yeşilin buluştuğu bol güneşli alanda markanın renkli amblemleri müşterileri Lacoste’nin dünyasına götürüyor.