Konforlu Adımlar, Eşsiz Bir Yaz Deneyimi

0
40

Yenilikçi ve özgün tasarımlarını onlarca yıllık ayakkabıcılık uzmanlığıyla birleştirerek keyifli bir yürüyüş deneyimi sunan Camper, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, çocuklara özel fırsatlar sunuyor.

Yenilikçi ve özgün tasarımlarını onlarca yıllık ayakkabıcılık uzmanlığıyla birleştirerek keyifli bir yürüyüş deneyimi sunmak için tasarlanmış ve geliştirilmiş olan Camper, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara çifte bayram sevinci yaşatıyor. Çocuk ayakkabıları tasarlamak üzere özel bir departmana sahip olan Camper, Camper KIDS koleksiyonunda seçili ürünleri 16-25 Nisan tarihleri arasında %30 indirimle sunuyor.

Konforlu Adımlar, Eşsiz Bir Yaz Deneyimi
Camper, İlkbahar / Yaz 2021 Çocuk koleksiyonunda yer alan ilk adım ve çocuk modellerinde en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılayarak ve kontrol önlemlerini titizlikle takip ederek küçüklerin güvenliği için çalışmaya ediyor. Koleksiyonun 2 ana temasından Gelecek Konfor, İlk Adım ve Çocuk ayakkabılarımızda mümkün olan en iyi konforu sağlamak için maksimum uyum, esneklik ve yumuşaklık hissi kavramıdır. Yetişkin koleksiyonunda olduğu gibi, Yaz Deneyimi ise rahatlık ve dayanıklılık için nefes alabilen malzemeler ve gelişmiş teknolojilerle çalışılarak geliştirilmiştir.