Jimmy Choo’nun gözalıcı tasarımlardan oluşan Cruise 2019 koleksiyonu.

0
95

Markanın kreatif direktörü Sandra Choi’nin imzasını taşıyan koleksiyon, 1972 yılında Marie Helene de Rothschild’in ev sahipliğini yaptığı, Salvador Dali’den Brigitte Bardot’ya kadar birçok ünlü ismin davetli olarak katıldığı sürrealist balonun fotoğraflarından ilhamla tasarlandı. 

Markanın imza yıldızı Supernova, koleksiyonda gökyüzünün gece yarısı rengini çağrıştıran koyu lacivert süet üzerine göz alıcı kristallerle bezeli olarak karşımıza çıkıyor.  Prince de galles’i eğlenceli bir şekilde yorumlayan Prince of Star ise parlak yıldızları şehre indiriyor. Koleksiyondaki gece ayakkabıları ve clutchlar, yıldız detayları ve kristal taş detaylarının yanı sıra tüylerle zenginleşiyor.

Jimmy Choo Cruise 2019 Koleksiyonu, geleceğin klasik stilettosu Jimmy Choo AVA’nın gelişini müjdeliyor. Önü yüksek kesim, tabanı ise alçalarak yere değen Jimmy Choo AVA ve Jimmy Choo LOVE, dans pistlerinin vazgeçilmezi olacak. Yanları transparan pleksiden Jimmy Choo Lisha ise ışıltılı siyah büyük yıldız işlemeleri ve yüksek topuğu ile göz kamaştırıyor.Koleksiyonun çantaları arasında ise; farklı renk seçenekleriyle logolu Jimmy Choo JUNO, saten, metalik deri, piton ve Supernova alternatifleriyle Jimmy Choo Clemmie clutchlar yer alıyor. Markanın güçlü tasarımlardan oluşan Cruise 19 koleksiyonu, Beymen’lerde ve www.beymen.com’da yerini aldı.