Columbia, kayak sezonunun başlamasıyla zirveleri fethetmeye hazırlanıyor.

0
254

Birbirinden ayrılarak, mont, rüzgarlık ve polar olarak 3 farklı modelde kullanılabilen Interchange montlar, Omni Heat 3D ısı yansıtıcı teknolojisi geliştirilmiş bere, ayakkabı ve montlar ile bu kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Macera tutkunlarını her koşulda sıcak tutmak için tasarlanan Columbia kayak koleksiyonu adrenalin ve eğlence dolu kayak tatillerinize ortak olmak için üstün korumalı ve sıcaklık garantili teknolojilerini pistlere taşıyor.

”Doğada uzun süre keyifli vakit geçirmek için tasarlanan Columbia ürünleri, dağların zirvelerinde konforlu bir kayak deneyimi vaad ediyor.”

Kayak montu, bot, atkı-bere, polar ve içlik seçenekleriyle dolu Columbia kayak koleksiyonu hem büyüklerin hem çocukların vazgeçilmezi oluyor. Geniş renk ve model yelpazesiyle Columbia sevdiklerinizle konforlu, fonksiyonel ve sıcak bir kış tatilini garantiliyor.

Nefes alabilen ve su geçirmezlik garantili Omni-Tech, gümüş noktacıkları ile kendi vücut ısınızı geri yansıtarak %20 daha fazla tutan Omni-Heat Reflective ve sıcak havanın içeride rahat dolaşmasını sağlayan Omni Heat 3D ısı yansıtma özellikli astar teknolojileri ile Columbia kayak sezonunda da üstün performans sergiliyor.

Polar ve kaz tüyü monttan iç katmanı, ayarlanabilir kapüşonu, iç güvenlik cebi ve fermuarlı yan cepleri ile kullanım kolaylığı sağlayan Interchange kayak montları, birbirinden ayrıldığında mont, polar ve rüzgarlık olarak ayrı ayrı da kullanılabilen yapısıyla kayak tutkunlarının her türlü ihtiyacını karşılıyor.

 ”Üç ceketi bir arada sunan Interchange İle hem pistte hem de apres ski keyiflerinizde sıcak ve hafif kalacaksınız.”

Kayak keyfini doruklarda yaşatacak su geçirmez kayak montları, yumuşak polarlar ve kar botları ile Columbia kayak tatillerinizde hem sizin için hem de çocuklarınız için kuru, konforlu ve sıcacık bir deneyim sunuyor.