Çabasız Şıklık

0
148

Altınyıldız Classics’in ismini dört tarafa esneme özelliğinden alan 360˚ koleksiyonuna ait pantolon ve gömlek tasarımları, evden çalışmanın devam ettiği bu dönemde, stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkarırken ev konforunu maksimum seviyeye taşıyor.

Stilden ödün vermeden rahatlığı ön plana çıkaran ve şehir yaşantısına yeni bir soluk getiren Altınyıldız Classics’in 360˚ koleksiyonunda yer alan pantolon ve gömlekler gün boyu hareket özgürlüğü sağlıyor. Altınyıldız Classics’in inovatif tasarımları günlük hayata uyarladığı 360 derece pantolonları, rahatlık kadar geniş renk skalasıyla da oldukça iddialı. Başarılı giyinmenin en pratik yolu 360˚pantolon teknolojisi, çabasız şıklık vadederken pratikliği zirveye taşıyor.

Koleksiyonunda yer alan gömlekler, tişört rahatlığı ve gömlek şıklığını aynı üründe buluşturuyor. Ayrıca şekli bozulmadığı için ilk giyildiği halini koruyan 360˚ gömlekler ile şıklığınız garanti altında! Ürün yelpazesine bu sezon katılan 360˚ jogger pantolonlar ise genç, dinamik ve iddialı bir görünüm sunarak “Her Açıdan Başarılı” bir stilin ipuçlarını veriyor.