Sıkı bir cilt için estetiğe değil, FOREO BEAR’a ihtiyacınız var!

0
159

Kimine göre güzellik göreceli kimine göreyse güzelliğin belli ölçüleri var. Ancak şu bir gerçek ki, bakım olmadığı takdirde ve yaş aldıkça doğal güzellik de kaybolabiliyor. Tam da bu noktada pek çok kişi estetik cerrahlarının kapısını çalıyor. Ancak güzelleşmek ve cilde bakım yapmak için estetik yaptırmak zorunda değilsiniz. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, geliştirdiği microcurrent (mikro akım) teknolojili yüz sıkışlaştırma cihazıyla cildinizi güzelleştiren bakımı yaparak estetiğe ihtiyaç duymamanızı sağlıyor. BEAR, evinizde profesyonel bakımın kapılarını açıyor!

Güzelliğin önemi ya da dış güzelliğin iç güzelliği ne kadar yansıttığı tartışıladursun, pek çoğumuz dış güzelliğine fazlasıyla önem veriyoruz. Üstelik bunu bir başkası için değil kendimiz ve sağlığımız için yapıyoruz. Yorgunluk, uykusuzluk, stres ya da yaşlanma etkisiyle cildimiz şeklini, parlaklığını ve sıkılığını kaybediyor. Hâl böyle olunca kendimizi güzelleştirmenin yolunu estetik yaptırmakta buluyoruz. Peki, ameliyat olmadan yüzünüzü sıkılaştırabileceğinizi biliyor muydunuz? İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun microcurrent (mikro akım) cihazı BEAR, yüz ve boyun bölgesindeki 69 kası şok içermeyen Anti-Shock System’i ve T-Sonic titreşimleriyle çalıştırarak cilde sıkı ve parlak bir görünüm veriyor. Yaşlanma karşıtı bakımı sayesinde estetiğe ihtiyaç duymadan istenilen parlaklıkta ve sıkılıkta cilde ulaşılabiliyor.

Estetiksiz doğal ve sıkı görünüm
Yüz estetiği için yapılan müdahaleler bazen istenilen sonuçları vermeyebiliyor. Bunun yanı sıra sürekli tekrarlanmak zorunda kalınan operasyonlar yüzünden cildimize zarar verebiliyoruz. Ancak estetiksiz doğal ve sıkı görünüme ulaşmak için yüz fitness’ında devrim yaratan FOREO’nun microcurrent (mikro akım) teknolojili cihazı BEAR’ı kullanmak yeterli. Yüz ve boyun bölgesinde yer alan 69 kası T-Sonic titreşimleriyle çalıştırarak cildinize egzersiz yaptırıyor. Bu titreşimler dolaşımı artırmak, toksinleri yok etmek ve yüzdeki gerilimi hafifletmek için gözeneklerinize derinlemesine işliyor ve bu sayede daha pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı bir cilt sunuyor. Dünyanın en etkili ve güvenli micrucurrent (mikro akım) cihazı olan BEAR, cilde vücudun doğal süreçlerini taklit eden elektrik akımları göndererek kolojen üretimini artırıyor, elastin onarımı ve yüz sıkılaşmasına da yardımcı oluyor. Yaşlanma karşıtı formülü ve patentli Anti-Shock System’i ile cildin dayanıklılığını ölçüyor ve herhangi bir şok ihtimaline karşı yoğunluğunu ayarlayabiliyor.