Sanat ve tutkunun birleşimi!

0
61

Acqua Di Parma, duygu dolu zamansız tasarımları ve rafine İtalyan tarzı ile öne çıkan ünlü moda markası forte_forte ile İtalyan bir aşk hikayesine imza atmak için bir araya geldi.

Acqua di Parma’nın en sevilen kokularından biri olan Mirto di Panarea’nın şişesini tasarlayan forte_forte, kapsül bir koleksiyonla bu iş birliğini kutluyor. İki ünlü marka sanata ve zanaata duydukları tutkuyu paylaşıyor. “forte_forte loves Acqua Di Parma” İtalyan manzaralarının atmosferlerinden esinlenerek canlandırıcı bir yeniden doğuşa ilham veren saf ve spontane bir güzellik için buluşuyor.

Koleksiyonun ilhamını, antik Aeolian takımadalarının sokakları, beyaz taş evleri, mavi büyülü denizi ve güneşin ahenkle dans ettiği Panarea kıyaları oluşturuyor. Parfüm şişesinde yer alan kelebekler ve yusufçuklar, özgürlüğü ve yeniden doğuşu sembolize ediyor. Işıltılı sarı Parma tonları, sedefli yansımalarla akuamarin fon üzerinde, zamanda asılı kalmış bir adanın simgesi oluşturuyor. Mersin çiçeği ve menekşeler şişenin üzerinde dönüşümlü olarak yer alıyor. Koleksiyonun kalbini oluşturan Mirto di Panarea, Akdeniz maki ekosisteminde kendiliğinden yetişen ve serbestçe akan aromatik bitkilerin kokularını havada soluyabilmeyi mümkün kılıyor. Bu kapsül koleskiyonda forte_forte’nin lüks estetiği, kokunun canlandırıcı notalarıyla birleşiyor. Mersin çiçeğinin aromatik sıcaklığı, fesleğen, limonun ışıltılı narenciye aksanları bergamot ile birleşiyor. Deniz melteminin koku vurguları yasemin ve gülle buluşuyor. Dip notalar, sedir ve kehribar ile birleştirilmiş sakız ve ardıç ile yoğun bir şekilde parlıyor.