Rosece İle Ciltte Gözle Görünür Bir Etki

0
25

Cildimize iyiliğin ve sağlığın sadece doğadan geleceğine inanan doğal cilt bakım ürünleri markası Rosece, %100 doğal kaynaklı, temiz ve etkili ürünlerine eşsiz bir hyaluronik asit formülü ekliyor. Formülasyonunda 8 farklı büyüklükte, farklı zincir yapılarına sahip hyaluronik asit molekülleri barındıran serum; sütsü yapısı ile cildin en derin katmanına kadar nüfuz ederek ciltte gözle görünür etkili bir nemlendirme, dolgunluk ve elastikiyet sağlıyor. Her zamanki gibi yalnızca doğal kaynaklı içerik ve vitaminlerle üretilen HYALURON MILKY 8D cilt bakımı rutinlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Cildin doğal nemlendirme faktörünün en önemli bileşenlerinden olan hyaluronik asit ne yazık ki zaman içinde cilt yaş aldıkça doğal olarak azalan bir molekül.. Kaybedilen molekülleri yerine koymak adına bileşiminde %2 gibi yüksek oranda Multi-Moleküler Hyaluronik Asit bulunduran HYALURON MILKY 8D Serum, aynı zamanda %2 oranında Provitamin B5 ve Niasinamid/B3 Vitamini içeriyor.

Yapısında, her biri cildin farklı katmanlarına nüfuz edebilecek 8 farklı moleküler ağırlıkta ve farklı zincir yapılarında hyaluronik asit molekülü bulunduruyor. Vücudumuzda doğal olarak bulunan hyaluronik asit molekülü cildin alt katmanlarına ulaşamayacak büyüklüktedir. Kozmetik formülasyonlarda genel olarak kullanılan büyük moleküllü Hyaluronik asit seçenekleri yalnızca üst kısmında emilebiliyor. Bu yüzden formülasyonlarda tek başına kullanıldığında, cilt yüzeyinde yumuşaklık ve geçici olarak nemlilik sağlamasına karşın cildin derin katmanlarının ve dermisin hidrasyonuna katkıda bulunamıyor. Hyaluron Milky 8D formülasyonundaki 8 farklı hyaluronik asit molekülü; farklı molekül büyüklükleri, çapraz polimeri, hidrolize formları sayesinde 8 boyutlu etki sağlıyor ce cildin en üst katmanından başlayıp en alt katmanına kadar ulaşarak etkili bir çözüm sunuyor. Düşük moleküler ağırlıklı hyaluronik asit türevleri, aynı zamanda cildin alt katmanlarında ve bağ dokusunda su depolanmasını sağlamasıyla, cildi daha sıkı hale getirmekle kalmıyor, kırışıklıkları ve elastikiyet kayıplarını da gözle görülür şekilde azaltıyor.