Pantene’in yeni marka yüzü: Demet Özdemir!

0
210

Dünyanın tanınmış saç bakım markası Pantene’in yeni marka elçisi, son dönemde yeteneği, gücü ve başarıları ile adından söz ettiren güzel oyuncu Demet Özdemir oldu. Pantene’in yenilenen dünyasının tanıtıldığı gecede, marka, her kadını güne ‘’Gün Benim Günüm’’ diyerek başlamaya davet etti. Birçok ünlü ismin katılımıyla Soho House’da gerçekleştirilen lansmanda Demet Özdemir, güçlü ve bakımlı saçları ve enerjisi ile dikkat çekti.

Kadınları saçlarının en iyi haline kavuşturarak her gün #GünBenimGünüm diyerek güne başlamaya davet eden Pantene, kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayarak, günün getirdiklerine karşı hazır olmalarını amaçlıyor. Bu kapsamda Demet Özdemir ile gerçekleştirdiği fotoğraf çekiminin backstage görüntülerini gecede davetliler ile paylaştı.

Demet Özdemir

Demet Özdemir’in objektiflere yansıyan pozitif enerjisi ve neşeli tavırları izleyenlerden tam not aldı. Türkiye’de ve dünyada marka elçisi olarak her zaman güçlü, başarılı ve sevilen isimler ile iş birliği gerçekleştiren Pantene, şimdi de güçlü saçları ve enerjisiyle milyonları ekrana kitleyen Demet Özdemir ile Pantene Saçı ışıltısını yayacak.