Nars’a ait en yeni makyaj ürünlerini keşfediyoruz.

0
316

METALİK ÇAĞ

NARS Cosmetics, Holiday 2018 koleksiyonunu tanıtıyor. İçinizdeki isyankarı 1970’lerin ikonik punk modasından esinlenen, sınırlı sayıda üretilmiş bu seri ile keşfedin. Sınırları zorlayan bir görünüm için stilinizi, cüretkâr ışıltılar ve parıltılar ile ortaya çıkarın ve cesur tonlarla dikkatleri üzerinizde toplayın.

Powermatte Lip Luster

Güçlü oyna. Sınırlı sayıda üretilmiş fırçalı altı adet metalik tonla kalıcı bir etki yaratın, tek bir uygulamada ultra esnek ve hafif bir his ile birlikte tam kapatıcılık elde edin.

 

Spiked Audacious Lipstick

Çivilerle mühürlenin. Ödüllü Audacious Lipstick’in sınırlı sayıda üç adet tonuyla tarzınızı ortaya çıkarın. 1970’lerin isyankar modasından esinlenilerek çivili bir siluet ile tasarlandı.

Provocateur Eyeshadow Palette

Buğulu şov. Yeni, sınırlı sayıda altı adet yüksek pigmentli renkten oluşan far paleti ile eğlence başlasın – gece boyunca yumuşak ya da isyankar bir görünüm ile kendinizi gösterin. Cesurca kullan.

Powermatte Lip Clash Coffret

Dudaklar kilitlendi. Dudaklarınızı ikisi klasik formül, ikisi yeni sınırlı üretim Powermatte Lip Luster tonlarından oluşan dörtlü Powermatte Lip Pigments ile güçlendirin. Uygulayın. Kilitleyin. Keyfini çıkarın.

Hot Tryst Cheek Palette

Göz alıcı yanaklar. Dördü ikonik allıklardan, ikisi doğal cilt etkisi veren aydınlatıcı pudralardan oluşan altı tonlu sınırlı sayıda üretilen yanak paleti ile kontürleyin, aydınlatın ve boyutlandırın.