Kusursuz bakım.

0
104

Fransa’nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore’nin kültürel bitkileri ile geliştirilen Jowaé eşsiz doğal kaynaklara sahip ödüllü ürünleri ile kusursuz ve ışıltılı cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Kore dilinde ‘harmoni’ kelimesinden ilham alan Jowaé, Kore ve Fransa’nın bitkisel kozmetik uyumunu tüm ürün ve ritüellerinde sunuyor. Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun Jowaé ürünleri, paraben, kimyasal koruyucu, mineral yağ, hayvansal içerik ve sentetik nemlendirici içermeyen doğal içeriği sayesinde, cildinizin doğal dengesine kavuşmasını sağlıyor.

Besleyici El ve Tırnak Kremi: Asya’nın gerçek güzellik yağı olan Kamelya yağı ve antioksidan etkili lumifenol içeriği ile, Jowae farkı ile %96 doğal, besleyici el ve tırnak kremi günlük kullanımınızda ellerinizi besliyor ve koruyor. Cildin yumuşak ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasını sağlayan krem, besleyici karite yağı ve hindistan cevizi yağı ile tırnakların güçlenmesine yardımcı oluyor. Yumuşak yapısı cilt tarafından hızlıca emilerek cildinize ipeksi ve manolya notalı bir dokunuş sunuyor.

Besleyici El ve Tırnak – Kremi Leke Karşıtı Cilt Güzelleştirici Konsantre

Leke Karşıtı Cilt Güzelleştirici Konsantre: Ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltmaya destek olan, %96 daha pürüzsüz bir cilt sağlayan Jowae Leke Karşıtı & Cilt Güzelleştirici Konsantre cildiniz için aydınlık bir görünüm sunuyor. Jowaé farkı ile %89 doğal cilt güzelleştirici konsantre lotus çiçeği, nilüfer çiçeği ve incir yaprağı kokuları ile cildiniz için kusursuz bir deneyim sunuyor. Her sabah temiz cilde uygulanıyor, düzenli kullanımda cildi pürüzlerden arındırıyor, gözenekleri sıkılaştırıp cildinizi doğal dengesine kavuşturuyor.