Güzelik: YAZ DOSYASI

0
343

Tatil sezonu açıldı. Planlar yapılmış hazırlıklara başlanmışken biz de sizler için tatil bavulunuzda olması gereken tüm ihtiyaçların listesini hazırlayıp bir araya getirdik! Makyaj çantanızda mutlaka olması gereken ürünler, saç bakımı, güneş koruyucular, yüz temizleme ve günlük rutininizde ihtiyacınız olacak kişisel bakım ürünlerinden oluşan seçkiler karşınızda!

Güzellik Editörü: Eylem ŞİMŞEK
Fotoğraflar: Derya YILMAZ

Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, Sinoz. Bronzlaştırıcı Krem, Esthederm. Mineral Güneş Kremi, Rosece. Sıkılaştırıcı ve Bronzluk Sağlayan Güneş Losyonu, Nivea.

Seyahat Seti ve Doğal Banyo Temizleme Süngeri, Lionesse. Nemlendirici Kağıt Maske, Simple. Peştemal, Sipoché/Watsons

Makyaj Çantası ve Tak & Çık Ojeli Tırnak, Lionesse. Serum Fondöten, Avon. Allık, Lottie London/Watsons. Göz Altı Kapatıcısı, Yves Rocher. Nemlendirici Jel, Simple. Göz Farı, Shiseido.

Micellar Yüz Temizleme Jeli, Simple. Hyaluronik Asit Serum, Rosece. Sivilce Karşıtı Beyaz Kil Maskesi, Nivea. Arındırıcı Çift Taraflı Yüz Temizleme Fırçası, Lionesse.

Çubuklu Oda Kokusu, Sipoché/Watsons. Ojeler, Flormar. Sprey Kolonya, Pure Line. El Kremi, BEEO.

Dudak Balmı, Bioderma. Deodorant, Rosece. El Kremi, Yves Rocher. Kaş ve Kirpik Serumu, Siveno. Dirsek ve Topuklar İçin Pürüzsüzleştirici Yağ, Incia.

Saç Kremi, Yves Rocher. Lavanta Kokulu Saç Fırçası, Lionesse. Hair Biology Sarı ve Gri Saçlar İçin Turunculaşma Karşıtı Saç Şampuanı ve Yoğun Onarıcı Yağ, Pantene.