Gençlik Işıltısı

0
9

Modern şehir hayatının cilde etkilerini biliyor musunuz? Çevre kirliliği, telefon & bilgisayar & tablet gibi cihazlardan yayılan mavi ışık cildimizi uzun vadede olumsuz yönde etkiliyor, erken yaşlanmasına ve ışıltısını kaybetmesine sebep oluyor. Simple’ın cildin gençlik ışıltısını korumak üzere bitkisel özler ve vitaminler içeren Protect N Glow serisi, cildin ışıldamasına yardımcı oluyor. Üstelik seri şimdi 2 yeni üyesinin kil ve bambu içeriği ile cildi derinlemesine temizleyerek, detox etkisi sağlıyor.

Çevre kirliliğinin ve ısınan havalarla birlikte güneş etkisinin artmasıyla cildimiz eski ışıltısını kaybediyor. Buna bir de günümüzde hepimizin hayatının olmazsa olmazı telefon, bilgisayar ve tabletlerin yaydığı mavi ışığı da eklendiğinde cildimizdeki kolajen ve elastin lifleri azalıyor ve stres kaynaklı hücre hasar sorunu ortaya çıkıyor. Bunlar da uzun vadede cildimizde erken yaşlılık belirtileri meydana getiriyor, ince kırışıklıkları daha görünür kılıyor ve ileri yaşlarda ciltteki sarkmalarını tetikliyor.

Tüm bu olumsuz etkilere karşı Işıltı Veren SPF 30 Serum, Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici, 72 Saat Nemlendirici Jel Krem’den oluşan ve cildin gençlik ışıltısını koruyan Simple Protect N Glow Serisi, 2 yeni üyesi 2’si 1 Arada Işıltılı & Temiz Yüz Temizleme Jeli ve Işıltı Veren Detox Kil Maskesi ile ürün portföyünü büyütüyor. Simple’ın diğer ürünlerinde olduğu gibi Protect N Glow Serisi’nin bu iki yeni ürününde de sert kimyasallar, paraben, alkol, parfüm, mineral yağ, renklendirici, hayvansal kaynaklı içerik bulunmuyor. İki yeni ürünün içeriğindeki bambu tanecikleri, kil, zencefil kökü, antioksidanlar ve vitamin C&E cildin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor, ferahlık veriyor.