Yeni Foreo Luna 3 ile profesyonel cilt bakımı!

0
286

Her gün aynı cilt bakım rutinini uyguluyor ancak hayâllerimizdeki cilde sahip olmakta zorlanıyoruz. Aldığımız birçok farklı kozmetik ürünü beklentilerimizi karşılamaya yeterli olmuyor. Birçok klişe rutini takip ediyoruz ama cildimiz istediğimiz gibi pırıltılı ve bakımlı görünmüyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası Foreo’nun, size özel güzellik koçunuz olacak uygulama kontrollü yeni yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı Luna 3 ile ev ortamında bizzat yapacağınız kişiselleştirilmiş mini terapilerle pürüzsüz, sağlıklı ve taze görünen bir cilde sahip olmak artık çok kolay.

Evdeki Güzellik Koçunuz LUNA 3 ile Tanışın

Bir spor salonunda tek başına aylarca antrenman yapsanız da beklediğiniz sonuçlara ulaşamayabilirsiniz, oysa bir kişisel antrenör eşliğinde ve uzman nezaretinde spor yaptığınızda sadece bir ay içerisinde vücudunuzdaki gözle görülebilir değişimi fark edebilirsiniz. Foreo, güzellik teknolojisinde çığır açan son ürünü Luna 3’ü evdeki kişisel cilt bakım koçunuz olarak hayatınıza yerleştiriyor. Luna 3, sahip olduğu üstün teknoloji ve akılı zeka sayesinde cildinizdeki tüm gelişmeleri takip ederek, tam bir cilt bakım rutini sağlıyor.

Cildinizdeki tüm değişimi kaydederek, cilt bakım gelişiminizi planlar ve cildinizi en iyi sonuca ulaştırmaya çalışıyor, böylece size özel kişiselleştirilmiş bir cilt bakımı sunarak etkin ve faydalı bir cilt bakım rutinine sahip olmanıza olanak tanıyor. Sadece iki dakikada kir, yağ ve makyaj kalıntılarından arınmış bir cilt sunan markanın bu yeni ürünü, tıbbî silikondan yumuşacık yüzeyi ve ileri teknoloji sonik gücü ile cildinize yeni bir boyut kazandırıyor. Dakikada 8,000 T-Sonic titreşimi ile gözeneklerinizin en derinine ulaşarak, en kısa sürede en yüksek etkiyi cildinize taşıyor. 16 farklı titreşim yoğunluğu seviyesi ile kişiselleştirilebilen Luna 3, Normal, Karma ve Hassas ciltler için geliştirilmiş modelleriyle, standart yüz temizleme fırçalarının ulaşamadığı kir ve makyaj kalıntılarına ulaşarak en uç noktaları dahi temizliyor.

Foreo For You uygulaması ile entegre edildiğinde ise cildinize daha da parlaklık katacak dört farklı yüz masajı tekniği sunuyor ve cildinizin gelişimi için bir program hazırlıyor. Standart temizleme cihazlarına göre 35 kat daha hijyeniktir ve bakteri oluşumuna fırsat vermez. Tek bir şarj ile 650 kullanım sunan Luna 3, uzun zaman boyunca cildinizin talep ettiği tüm ihtiyaçları karşılar. Sıkılaştırıcı anti-aging masajı özelliği sayesinde, hayallerinizdeki cilde bir adım daha yaklaşmanıza olanak tanır. Sahip olduğu yenilikçi teknoloji, eşsiz tasarımı, kişiselleştirilebilir ayarı ile evinizde tam bir cilt bakım sunarak, rutinlerinizi ritüele dönüştürecek.