Flormar Hero Volume & Curl Mascara ile uzun ömürlü bir dolgunluk ve hacim

0
68

Flormar Hero Volume & Curl Mascara, farklı boyutlardaki partikül yapısı ve Flormar’a özel geliştirilen süpersoft fiber  fırçasıyla; kısa, uzun, seyrek, gür, tüm kirpiklere dipten uca süper hacim, süper kıvrım sağlıyor.

Flormar’ın yeni kahramanı ve makyaj severlerin YENİ SÜPER GÜCÜ, Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpikleri kavrayan, kökten uca saran süpersoft fiber fırçası sayesinde; kısa, uzun, seyrek, gür tüm kirpiklerde süper hacim ve kıvrım etkisi oluşturuyor.

Her bir kirpiğe ulaşan, homojen dağılım sağlayan ve Flormar’a özel geliştirilen kum saati formundaki süpersoft fiber fırçası ve farklı boyutlardaki partikül yapısı ve ağırlık hissi oluşturmayan formülü ile Flormar Hero Volume & Curl Mascara, kirpiklerinize uzun ömürlü bir dolgunluk, hacim ve kıvrıklık kazandırarak aradığınız etkiyi sağlıyor. Paraben, silikon ve parfüm içermeyen Flormar Hero Volume & Curl Mascara, içeriğinde bulunan E vitamini ile kirpikleri güçlendirmeye yardımcı olurken aynı zamanda uygulama kolaylığı da sağlıyor.