Cildiniz için bir nefes oksijen: ”DetO2x Cream”

0
82

Valmont’un parıldayan yıldızları birkaç nesildir güzelliği yüceltiyor. Bu kozmetik mücevherler, kanıtlanmış etkinliğiyle takdir gören bir faydalar yelpazesiyle cildinizi güzelleştiriyor.

DetO2x kremin sihri
Kozmetik mutluluğunun kabarcıkları DetO2x Krem; her türlü kirliliği ciltten temizlerken, İsviçre elmasının kök hücreleri, kalıcı olarak oksidasyonu önler. Serbest kalan ve yeni keşfedilen enerji ile dolan cilt, görünür bir şekilde yeniden dolgunlaşır ve sağlıklı bir ışıltı ile parlar. Peki, sırrı nedir? Lezzetli bir çırpılmış krema dokusu! Kendini yenileyen kabarcıklar, cilt için tam bir zevk olan ve her sabah ince bir fırçayla uygulanacak canlı bir köpük oluşturur.

Hepsi cildiniz için
Detoksifiye edici oksijen veren kremin formülünde yer alan Latin çiçeği ve bir perflorokarbon türevi karışımı olan O2 kompleksi; oksijen sağlar ve cildi CO2’den arındırır. Triple DNA; yoğun şekilde nemlendirir. Antioksidandır, hücre yenilemesini uyarır ve doğal UV filtresi görevi görür. İsviçre elması kök hücreleri ise Epidermal büyüme faktörünü (EGT) artırarak hücre yenilemesini uyarır.

Uygulama
Her sabah, ince bir fırça yardımı ile yüzeydeki köpüğü, aşırı masaj yapmadan hafif dokunuşlarla yüzünüze uygulayın. Kapsamlı bir oksijen programı için, gece Prime Regenera I’i uygulayın.