Bir dakikada kusursuz ciltler…

0
188

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; tertemiz ve bakımlı ciltler için Zeitgard Temizleme Sistemi ve NanoGold Serisi’ni öneriyor.

Zeitgard Temizleme Sistemi etkisi uzun süren bir anti-age bakımı için gerekli olan ilk adımı oluşturuyor. Yumuşak fırçası ile cildi derinlemesine temizleyen cihaz masaj etkisi sayesinde yorgun cildi dinlendirirken daha gergin ve parlak bir cilt sunuyor.

”Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile Zeitgard Temizleme Sistemi cildinizi on kat daha etkili bir biçimde temizliyor”

Farklı cilt tiplerine özel olarak geliştirilen temizleme jeli ve kremi, yenilikçi teknoloji ile üretilmiş temizleme fırçalarıyla cilde zarar vermeden derinlemesine temizlik sağlıyor.

Böylece temizlenen cilt, bakımın bir sonraki adımına da hazır hale gelmiş oluyor. Kış aylarında kuruyarak daha hassaslaşan ciltler için etkili bir bakım sunan NanoGold Bakım Serisi içeriğindeki altın ve ipek proteinleri ile cildi besleyerek genç ve ışıltılı bir görünüm kazanmaya yardımcı oluyor.

Seride yer alan NanoGold Tonik cildi temizleyerek canlandırırken, NanoGold Gündüz Kremi ise ipeksi ve lüks dokusuyla cildi şımartan bir bakım ritüeli oluşturuyor. Bakımın son adımını oluşturan NanoGold Gece Kremi ise gece boyunca cildi yenileyerek nemlendiriyor.