Bensu Soral, Clear’ın yeni marka yüzü olarak karşımızda

0
99

Clear’ın, kadınlara özel geliştirdiği şampuan serisi, markanın ilk Türk kadın yüzü Bensu Soral’ın da katıldığı etkinlikle tanıtıldı.

Bensu Soral

Her adımda saçlara kusursuz bir görünüm sağlayarak kadınlara “Göster Kendini” diyen Clear, kadınlara özel geliştirdiği şampuan serisini, Zorlu PSM Touché’de gerçekleştirilen özel bir etkinlikte tanıttı. Ünlü oyuncu Bensu Soral ile iş birliğinin de kutlandığı etkinlikte, şampuan serisi için çekilen reklam filmi de ilk kez sunuldu.

Bensu Soral, bir adım öncelerini anlattı
İbrahim Selim’in, “Bir Adım Önce” konseptine özel olarak geliştirdiği, talk show formatında gerçekleşen etkinlikte Bensu Soral, “Mesleğim gereği yıllardır ekranlarda yer alıyor, milyonların karşısına çıkıyorum. Ancak tüm bunların bir adım öncesinde, kuliste kendimle kaldığım her an, özgüvene en çok ihtiyaç duyduğum anlar oluyor… Reklam filmimizde Clear ile işte bu bir adım önceleri anlatıyoruz. Kadınlara “Göster Kendini” diyerek ilham olmaya çalışıyoruz”dedi ve Clear’ın hem ürünüyle, hem de vermek istediği mesajla kendisini etkileyen bir marka olduğunu belirtti. Markanın Bensu Soral ile başlattığı iş birliği hakkında, Unilever Türkiye Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Alper Eroğlu ise “Özgüven, başarabilmenin ilk ve en sağlam adımı. Biz de Clear olarak her adımda özgüvenli olmanın gücüne inanıyor, kadınların en büyük özgüven kaynaklarından biri olan saçlarıyla onlara bu gücü sağlamaya destek oluyoruz.

Alper Eroğlu, Bensu Soral

Kadınlar için çıkardığımız Yumuşak Parlak Kiraz Çiçeği Kadın Şampuanı’nı Bensu Soral ile çektiğimiz reklam filmimizle taçlandırdık.” Clear’ın kadınların en büyük özgüven kaynağı saçlara canlılık, parlaklık ve yumuşaklık kazandıran “Yumuşak Parlak Kiraz Çiçeği Kadın Şampuanı” için hazırladığı kampanya, TV, dijital ve outdoor mecralarda tüketiciyle buluşuyor.