United Colors of Benetton ile Uzay ve Doğa temaları bir arada!

0
116

United Colors of Benetton’un yeni sezon çocuk koleksiyonu uzay ve doğa temalarıyla maceracı tasarımlar sunuyor. Hem kız hem de erkek çocukları için hazırlanan koleksiyonlarda doğal kumaşlar ve doğa desenleriyle doğaya saygı teması ön plana çıkarılırken, galaksi işlemeli desenler ve uzayı çağrıştıran parlak renklerle de gezegenler arası yolculuk yapılıyor.

Benetton Kızları İçin 80’lerin Dönüşü
Kız çocukları için hazırlanan koleksiyonun bir diğer dikkat çeken detayı ise 80’ler modasının, çocuk modasına zarifçe adapte edilmesi oluyor. Kısa üstler, yıkanmış kot ve boya efektli tasarımlar, mini etekler ve bermuda şortlarla geçmişe yolculuk yaptıran tasarımlarda organik pamuk, doğal yazlık elyaf ve doğal boyalarla işlenmiş keten kumaşları kullanılıyor.

Benetton Erkek Çocuk Koleksiyonu ile Uzay Keşfi
Uzaydan ve doğadan alınan ilhamın etkilerini desen ve renklere yansıtan United Colors of Benetton 2022 Erkek Çocuk Koleksiyonu’nda deniz mavisi ve turuncu egemenliği göze çarpıyor. Star Trek üniformalarını andıran tasarımlar slogan baskıları ve boya efektleriyle renklendiriliyor.

Doğada Yaşam
Tüm koleksiyonlarına doğa temasını entegre eden United Colors of Benetton, yeni sezon erkek çocuk koleksiyonunda, şehirli çocuk stilleri için Coney İsland Lunapark’tan ilham alan atlet, süveter ve baskılı tişört tasarımlarına yer veriyor. Doğa baskılı kazak ve sweatshirtlerin yanı sıra karikatürize hayvan desenlerinin de kullanıldığı koleksiyonda turuncu, gök mavisi ve yeşil renkleriyle denim boyama desenleri ön plana çıkıyor.

Resmi ve Havalı Mini Keten Koleksiyonu
İtalyan modasının izlerini taşıyan tasarımlardan hazırlanan mini koleksiyonda keten karışımlı düğmeli gömlekler, blazerlar, bisiklet yaka çizgili tişörtler, şık bermuda şortlar ve beli ipli pantolonlar bulunuyor. Mavinin açık tonları, krem ve tütün renklerinin dikkat çektiği tasarımlarda hassas ciltlere uygun, yüksek kaliteli doğal kumaşlar kullanılıyor.

PAC-MAN Sürprizi
Benetton, yeni sezon çocuk koleksiyonu için hazırlanan PAC-MAN temalı ürünlerle 80’ler modasına özel unisex bir seri sunuyor. Dönemin oyun salonu kahramanı PAC-MAN’in kullanıldığı lisanslı tişört ve sweatshirt tasarımlarıyla çocuklar için renkli sokak stilleri oluşturuluyor.