Öğrenciler için en doğru seçim Staedtler

0
163

Yazım ve çizim araçları, üreticisi ve tedarikçisi olan Staedtler; geniş ürün yelpazesiyle yeni eğitim döneminde de öğrencilerin hayal dünyasını geliştiriyor.

Yüzyılların deneyimiyle yenilikçi ürünler ortaya çıkarmaya devam eden Staedtler; yeni eğitim döneminde öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri bir arada sunan geniş ürün gamıyla farkını ortaya koyarken yaratıcılıklarını, yeteneklerini geliştirerek hayal gücünü güçlendiriyor.
Öğrencilerin olmazsa olmazı kurşun kalemlerden kuru boya kalemlere, keçeli kalemlerden pastel boyalara, sulu boyalardan silgi, makas ve kalemtıraşa kadar uzanan üstün kalitede yenilikçi ürün yelpazesiyle Staedtler , yeni başlayacak olan eğitim döneminde gönül rahatlığıyla kullanım imkanı sunuyor.

Sürdürülebilir ve çevre dostu ürünler…
Staedtler; sertifikalı sürdürülebilir ve çevre dostu ürünleriyle öğrencilerin ekolojik sorunlara duyarlılık göstermelerine katkı sağlıyor. Tüm ürünler Staedtler’in çevreye duyarlı yaklaşımıyla Almanya’da üretilmekte olup, kalemlerde kullanılan ahşap yalnızca PEFC onaylı, sürdürülebilir şekilde yönetilen ormanlardan tedarik ediliyor. Zararlı madde içermeyen ürünleriyle çocuk sağlığına büyük önem veren Staedtler, gelecek nesillere iyi bir yaşam kalitesi sağlamaya çalışan bir marka olarak ön plana çıkıyor.

Staedtler markasının Türkiye dağıtımı Scrikss Kalem A.Ş. tarafından yapılmakta olup, Staedtler ürünlerini tüm kırtasiye ve seçkin kalem mağazalarından temin edebilirsiniz.