Egzotik Desenler, Canlı Renkler

0
178

Koton Kids 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, canlı renkleri ve egzotik desenleri ile çocuklara birbirinden rahat ve şık alternatifler sunuyor. Kız ve erkek çocukları için tasarlanan koleksiyon ilkbahar-yaz dönemini festivale dönüştürüyor.

Tropikal, egzotik desenler ve canlı renklerle uzak diyarların esintisini yansıtan koleksiyon hareket özgürlüğü sağlayan modelleriyle dikkat çekiyor. Koton Kids 2019 İlkbahar-Yaz Kız Koleksiyonu’ndaki modeller üç ana trend çerçevesinde şekilleniyor.

”Koleksiyonda kız çocukları için tişört ve şortlara ek olarak; geniş fırfırlar ve ponpon detayları ile zenginleşen tropik esintili elbiseler öne çıkıyor. ”

Toprak tonlarında, ipeğimsi kumaşlarla hazırlanan ve küçük hanımlara rahat bir şıklık sunan elbiseler de koleksiyonda dikkat çekiyor. Parlak jarse ve metalik kumaşlar ile iddialı renklerin pullarla süslendiği tasarımlar ise nostaljik 80’ler ve disko dönemine göz kırpıyor. Koton Kids Erkekleri için Şık ve Spor Bir Arada Koton Kids 2019 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu’nda ise sportif şıklık ve okul konsepti ön plana çıkıyor. Erkek çocukların enerjik dünyasına hareket özgürlüğü sağlayan eşofmanlar yan şerit detayları ve zıt renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Tropikal esinti; grafikler, desenler ve palmiye baskıları ile bermuda şort ve tişörtlerde de etkisini sürdürüyor. Spor-şık görünümün olmazsa olmazlarından denim ise taşlanmış mavi tonlarda ve yarısı mavi yarısı beyaz tasarımlı bermuda şortlarla koleksiyonda yerini alıyor.