Eğlenceli Yaz Partisi!

0
205
Sitare Kalyoncu

Kurulduğu ilk günden bu yana, anneler ve bebekleri için saf içerikli ürünler geliştirmeyi misyon edinen Uni Baby, Sitare Kalyoncu ev sahipliğinde “Boyasız Şampuan Boyasız Yaz” Partisini düzenledi. Cemiyet hayatının seçkin isimlerini bir araya getiren etkinlikte, Uni Baby Danışman Doktoru Neonatolog Murat Palabıyık, bebeklerin hassas cildine dair önemli noktaları paylaştı. Buluşmaya katılan çocuklar da eğitim atölyeleri ile birlikte gün boyunca eğlencenin tadını çıkardı.

Mert Kokulu, Cansu Canşe, Murat Palabıyık, Selda Göçer

İnovasyon çalışmalarında yol haritasını, anne ve bebeğin değişen yaşam eğrisinde öne çıkan ihtiyaçları doğrultusunda belirleyen Uni Baby, PartyKids’te ünlü anneler ve çocukları ile bir araya geldi. Sitare Kalyoncuoğlu ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Revna Demirören, Zeynep Ilıcalı, Cansen Kut, Arzu Kunt, Candan Ramazanoğlu, Begüm Özer, Elif İnci Aras gibi birçok ünlü yer aldı. Uni Baby Boyasız Şampuan’ın boyasızlığını vurgulayan buluşmaya anneler de en beyaz kıyafetleriyle katılım sağladı.

Hep iyisini isteyen annelerin tercihi
Özenini annelerden, güvenini hassas içeriğinden alan Uni Baby Boyasız Şampuan’ın annelere anlatıldığı etkinlikte, ilk günden itibaren bebeğin sosyalleşmesi için banyo sırasında anne-bebek arasındaki paylaşımın önemi vurgulandı. Özellikle oyun ve paylaşım dolu banyo anlarında, onunla yumuşak bir ses tonu ile konuşmak, ebeveyn ve çocuk arasındaki sevgi ve güven bağını artırırken bebeğin sosyal gelişimine de önemli katkı sağlayacağı belirtildi.

Banyolarda boya yok, eğlence çok
Uni Baby, Kolay Tarama ve Papatya Özlü şampuan çeşitleriyle de saç bakımında ailelerin yardımcısı oluyor. Çocuklara özel geliştirilen Kolay Tarama Şampuanı, banyo sırasında dolaşan saçları nemlendiriyor ve yumuşaklık veriyor. Keyifli geçen banyo zamanı sonrasında çocukların saçları kolayca taranıyor ve saçlar mis gibi kokuyor. Uni Baby Papatya Özlü Boyasız Şampuan ise içeriğindeki papatya özleri ile saçların daha parlak ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Uni Baby, hassas ciltlere özel geliştirdiği şampuan çeşitleriyle banyo sırasında ailelere güvenilir içerik sunuyor. Uni Baby Boyasız Şampuan çeşitleri; paraben, alkol, boya, SLS, SLES ve sülfat içermiyor, bebeklerin cildine uyumlu yapısıyla bebeklerin saç ve saç derisini özenle temizliyor.