Çocuklar için yeni trend alarmı… ‘Lucca ve Milka‘

0
130

Krem yumuşaklığında, vücut sıcaklığında organik ‘Gots’ sertifikalı battaniye ve pikelerin yanı sıra çocukların uyku arkadaşı oyuncaklarıyla Lucca ve Milka, her yaştan miniklerin organik dünyasında sizleri de oyuna davet ediyor.

Çevreci ve doğa dostu marka, doğal yıkanmış organik pamuk özlü az işlenmiş kumaşlı ekstra kalın dokulu müslin battaniyelerden ve yine organik çocuk oyuncaklarından oluşuyor.
Tüm dünyaları oyun olan, kalpleri sevgiyle dolu çocukların mekanlarına yeni bir soluk getiriyor.

Lucca ve Milka markası, alerjik bünyeye sahip bebekler için doğal malzemeler kullanılarak hazırlanan oyuncak ve dekoratif ürünlerden oluşuyor.

Çoklu deseni olan kumaşların algıda karışıklığa sebep olduğu felsefesini fark etmek koleksiyon ruhunu oluşturuyor. Böylece koleksiyon, çocukların kararlı, konsantrasyonu güçlü, saflık ve sadelik ile ruhlarının beslenmesinden ilham alıyor.

Renk ve desenlerden vazgeçmeden Minimalist tasarım anlayışı ve mümkün oldukça az işlem gören pamuklu kumaşların öne çıktığı koleksiyonda, çocukların hassas ciltleri için organik, en saf boyalar ve kumaşlar tercih ediliyor.

”Kullanılan tüm malzemeler mümkün olduğunca az işlenmiş, organik ve antialerjik olma özelliği taşıyor”

Koleksiyona en çok pamuk ve keten dokular hakim. Oyuncak ve dekoratif ürünlerde kullanılan elyaf dolgularda ise pamuk elyaf dikkat çekiyor. Yutulma riski bulunan düğme, boncuk vb tehlikeli materyaller asla kullanılmıyor.

Lucca ve Milka’ya ait Ürün Grupları;

Yeni doğan: Kundak, battaniye, beşik ve yatak takımları, battaniye ve katlı dokuma yorganlar, yatak örtüleri, tekstil bakım ürünleri yardımcıları (ağız ve omuz bezi, alt açma pedi, tekstil detaylı doğal ahşap diş kaşıyıcılar vb…) yumuşak oyun ve uyku arkadaşları ve bu kapsamdaki el işçiliği exclusive ürünler. 

Çocuk (0-7 yaş): Pike, nevresim takımları, yatak örtüleri, kurulanma ürünleri, dekoratif duvar objeleri, dekoratif yastıklar, plaj örtüleri, peştamal, bornoz, özel temalı sınırlı sayıda çalışılan dönemsel konsept ürünler dolgu oyun arkadaşları.

Yaşsız tasarımlar: Tek ve çift kişilik ölçülerde yatak örtüleri, nevresim takımları, koltuk örtüleri ( throw) , battaniyeler, plaj örtüleri, peştamal, bornoz.

‘Lucca v Milka’ büyük bir coşkuyla seni de dünyalarına bekliyor. Haydi bu oyuna sen de katıl!