Çocuklara özel macera dolu bir yarı yıl tatili…

0
266

Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels’in bünyesindeki Titanic Deluxe Golf Belek’in küçük hanımlara ve beyefendilere özel olarak tasarladığı Tini Kids Club’ta çocuklar için eğlence dolu bir macera başlıyor.

Yaş gruplarına özel olarak hazırlanan hem keyifli hem de eğitsel etkinliklerin yer aldığı Tini Kids Club, tüm çocukları sömestr tatilinde Titanic Deluxe Golf Belek’e davet ediyor.

Titanic Deluxe Golf Belek’e gelen minik konuklar, Tini Kids Club’ta yaş gruplarına özel olarak hazırlanan programlarla eğlenirken hayallerindeki tatili yaşayacaklar.

”Çocukların sağlığı düşünülerek ahşaptan özel tasarlanmış interaktif oyun salonları, bale ve jimnastik odaları, 03-11 yaş arası çocuklar için düşünülen eğitici programlar eğlence dolu anlar vaad ediyor.”

Sinema salonlarının da bulunduğu Tini Kids Club’ta en güzel filmleri izlemenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Tini Kids Club dans etkinlikleri, karaoke, olimpik oyunlar, yaş kategorilerine göre hobi, sanat atölyeleri gibi etkinliklerle minikler için unutulmaz bir tatil fırsatı sunulacak. 

Ebeveynlere ve çocuklara özel golf dersi
Çocuklar için tren vagonu olarak tasarlanan “Poppet’s Railway” restoran, miniklerin damak zevkine ve ilgisine göre hazırlanan açık büfe lezzetleriyle tatil boyu açık olacak.

Bunun yanı sıra Titanic Golf Akademi de düzenlenen özel golf dersleri ile çocuklar yeni bir spor ile tanışırken aileleri de keyifli vakit geçirecek.

Otelde anne babalar da düşünülmüş

Zengin açık büfe restoranı ile Türk, İtalyan, Beef Grill Club ve deniz mahsulleri A’ la carte restoranlarında dünyanın en leziz tatlarını usta şeflerin ellerinden tatma fırsatı anne ve babaları bekliyor. 170 metrekare alan üzerine kurulmuş, birbirinden özel 600 odası ile doğayla iç içe, masmavi deniz manzarası eşliğinde en özel tatil fırsatı için yerinizi ayırtabilirsiniz.