Baby Alive Partisi 2 Kasım’da İstanbul’da!

0
164

Çocukken yanınızdan hiç ayırmadığınız, sevgi dolu özel anlar geçirdiğiniz bebeğinizi hatırlıyor musunuz? Kim bilir onunla ne kadar keyifli zamanlar geçirdiniz. Bugünün çocukları da Baby Alive bebeklerinin eğlenceli dünyasıyla oyunlarını ve hayal güçlerini zenginleştiriyor. Konuşan, şarkı söyleyen, yemek yiyen Baby Alive bebekleriyle arkadaşlığı ve paylaşmayı öğreniyor, duygularını ifade ediyor, sevgi ve eğlence dolu oyunun her anını çok seviyorlar.

Şimdi Hasbro, çocukları Baby Alive bebekleriyle birlikte daha da eğlenebilecekleri çok özel ve keyifli bir partiye davet ediyor. İstanbul’da 2 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek partide çocuklar, aileleriyle birlikte benzersiz bir deneyim yaşayacak; farklı oyun alanlarında Baby Alive bebekleriyle neler yapabileceklerini keşfetme şansını bulacaklar. Gün boyu sürecek olan ve sürpriz hediyelerle dolu partide gerçekleştirilecek eğitici ve birbirinden eğlenceli atölyeler de çocukların Baby Alive’ı daha da yakından tanımasını sağlayacak.

Çocukların, partiye katılma şansı yakalamaları için ebeveynlerinin yardımıyla en sevdikleri Baby Alive bebeğinin bir fotoğraf veya videosunu çekmeleri ve onu neden sevdiklerini anlatarak 27 Ekim’e kadar Instagram’da veya Facebook’ta #BabyAlivePartisi etiketiyle paylaşmaları yeterli. Baby Alive sevgisini anlatan ve çekilişle belirlenecek olan beş çocuk, bu keyifli güne aileleriyle birlikte katılma hakkı kazanacak.